ELEKTROPOHONY spol. s r.o.

EPO Machinery vertical small

Firma EPO MACHINERY s.r.o. se zaměřuje zejména na konstrukci a výrobu zařízení „na zakázku“, tj. dodání unikátních jednoúčelových zařízení určených k zefektivnění výroby nebo rozšíření výrobních kapacit. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu.

http://www.epomachinery.cz

 

logo epogear 

EPO GEARMOT s.r.o. byla založena v roce 2012 a navazuje na 20-ti letou tradici své mateřské společnosti, firmy ELEKTROPOHONY spol. s r.o., v dodávkách elektromotorů, převodovek a pohonových komponentů. Realizujeme dodávky jak v provedení standardním, tak speciálním dle požadavků zákazníka. Disponujeme kvalitním zázemím – rozloha výrobních a skladových prostor 550 m2 – a týmem pracovníků s odpovídajícím vzděláním a dlouholetou praxí.

http://www.epogearmot.cz

 

logo EPOS

Firma ELEKTROPOHONY Slovakia s.r.o. Košice byla založena v roce 1995, jako obchodní - technické zastoupení firmy ELEKTROPOHONY spol. s r.o. v Slovenské republice.

http://www.epo.sk

 

O nás

Naše firma se specializuje na projekci, dodávky, uvádění do provozu a servis pohonářské techniky, zejména měničů kmitočtů, servopohonů, motorů a převodovek.

Vlastníme certifikát pro management jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009.

eurocert 01         sap logo

Kontakt

 • Adresa : Závodí 234,
  744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 • Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Tel.  : +420 556 880 611
  Fax  : +420 556 880 698

  FB f Logo blue 29 Youtube icon.svg

  ELEKTROPOHONY spol. s r.o. na Firmy.cz

Aktuality

Sales Partner


Yaskawa partner modre